SpotaberSpotaberSpotaber
+48222660022
Od 8.00 do 16.00
9G4362G7+GX
SpotaberSpotaberSpotaber
0

W skrócie

Numer #1 w rankingach popularności

Dlaczego SLP jest tak bardzo popularne?

Może być firmowym portalem ofertowym. W 72 h
100%
Nie wymaga zaangażowania przez 365 dni w roku
96%
Dociera też do osób niekorzystających z social mediów
92%

Czy możemy sobie wybrać domenę?

Oczywiście, po dokonaniu płatności otrzymacie Państwo link do Formularza zamówienia. W formularzu wskazujecie Państwo nie tylko preferowane nazwy domen .pl, ale też możecie Państwo wybrać 1 z 10 domen nTLD, takich jak: .online, .express, .best, .expert, .cloud, .coach, .plus, .guru. W przypadku domen nTLD obowiązują cennikowe dopłaty.

Kiedy jest naliczana roczna opłata serwisowa?

Opłata serwisowa jest naliczana wyłącznie po dokonaniu wykupu (abonamentowe pakiety A) lub zakupu (pakiety Z) danego SLP. Dotyczy to także sytuacji gdy klient chce od razu przenieść swój zakupiony spotab na własny hosting, a wynika z faktu, że zmiana właściciela spotabu wymaga też zmiany rodzaju licencji dotyczącej oprogramowania.

Czy możemy przenieść SLP na swój hosting?

Jest to możliwe po nabyciu SLP przez klienta. Otrzymuje on wtedy m.in. plik instalacyjny, aby zainstalować swój spotab w nowej lokalizacji (ok. 5 minut). Musi to zostać poprzedzone bezpłatną cesją domeny i zmianą serwerów DNS. Klient także samodzielnie dokonuje uwierzytelnień dla wybranych przez siebie aplikacji (maks. 10 minut).

Jak możemy z SLP stworzyć swój portal ofertowy?

Do stworzenia ofertowego SLP potrzebne jest jedynie dedykowane ofertom medium, np. Facebook lub Twitter. Wystarczy jedynie publikować oferty, aby pojawiły się one automatycznie w Państwa SLP. Z jednej strony będą one widoczne w mediach społecznościowych, a z drugiej też w SLP, gdzie często ich odbiorcą jest zupełnie ktoś inny.

Czy SLP może mieć swoje media społecznościowe?

W podstawowej ofercie żadne SLP nie ma swoich mediów społecznościowych, gdyż jego zadaniem jest propagacja treści z już istniejących mediów klienta. SLP może takie media posiadać, aby zostały one w pełni wykorzystane musielibyśmy dostarczyć SLP treści do dystrybucji (blog, centrum prasowe). Umożliwiają to np. dodatkowe moduły.

Czy otrzymamy jakieś statystyki?

Analityka jest dostępna przez moduł GOOGLE MIX (Google Analytics, Tag Manager i Search Console), oferowany jako moduł dodatkowy w Biznes Market. Jednorazowy koszt zakupu moduły GOOGLE MIX wynosi 200 zł netto. Każde SLP korzysta na stałe z prostego modułu analitycznego, do którego klient może mieć dostęp po zalogowaniu się.
Wystarczy jedno kliknięcie

Dowolnie zmieniaj funkcje swojego SLP

SLP może być portalem informacyjnym. Będzie prezentować treści ze wszystkich aktywnych mediów. Tak korzysta z mediów wiele organizacji, tworząc mix informacyjny i newsroom online.
SLP może jednak sprzedawać i być bardzo efektywnym portalem ofertowym. Większość stron firmowych nie jest zaprojektowanych do pozyskiwania leadów. SLP jest i aktywnie wspiera marketing.
SLP Spotab VIO nTLD
Social Landing Page

Social Landing Page to mikrostrona informacyjno-ofertowa, której zadaniem jest społecznościowe pozyskiwanie leadów. W odróżnieniu od tradycyjnych LP (Landing Pages), SLP bazuje na tzw. spotabie, który niemal w czasie rzeczywistym wyświetla posty z wybranych 14. mediów i źródeł, takich jak: Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest, YouTube, SoundCloud. Co ważne, SLP robi to w sposób naturalny, a tym samym zgodny z regulaminami serwisów społecznościowych. Zaletą SLP jest jego modułowość, ale też outsourcing informacyjny. Treści prezentowane przez SLP często docierają do osób niekorzystających na co dzień z social mediów lub szukających agregatora informacji.

Społecznościowa tablica

Termin spotab powstał z połączenia słów "społecznościowy" oraz "tablica". Potocznie tak właśnie jest nazywany SLP, ale dokładnie spotabem jest ta cześć SLP, która na tablicy społecznościowej wyświetla posty z mediów społecznościowych.

Very Important Organization

Skrót VIO pochodzi od terminu Very Important Organization. Jest on spokrewniony z terminem VIP (Very Important Person), który dotyczy osób fizycznych. Tym samym, termin VIO dotyczy firm, a nie osób.

Nowa domena najwyższego poziomu

Termin nTLD dotyczy już ponad 3000 domen. Jest on rozwinięciem terminu TLD (Top Level Domain), a odnosi się do najnowszych domen, które w Polsce rejestratorzy dopiero dołączają do swojej oferty. Wśród najpopularniejszych domen nTLD są obecnie: .online, .express, .top, .best, .expert, .news, .link, .blog, .coach, .market, .bio, .eco, .xyz, .plus.

Prezent na dobry początek

Wraz z SLP otrzymasz wyjątkowy benefit

Twój spotab będzie doskonale sobie radził już od pierwszego dnia, ale pomożemy mu zdobyć jeszcze większą popularność. Otrzymasz kampanię w Biuro Press lub baner w Baner Cloud.

Biuro prasowe

Baner reklamowy

Interesuje cię temat benefitów? Poczytaj o nich więcej
Gwarancja

Już za 3 dni możesz mieć własny portal ofertowy

Budowa SLP trwa zazwyczaj 72 h, ale niekiedy możemy ją dla ciebie przyspieszyć, np. gdy potrzebujesz wsparcia dla kampanii ofertowej lub strona firmowa uległa właśnie awarii, a programista jest na L4.

Start

Płatność

Po zaksięgowaniu płatności przystępujemy do działania. Opłać fakturę jak najszybciej

Domena

Wskaż nazwy domen, które cię interesują. Pomożemy ci zdobyć atrakcyjny adres

Autoryzacja

Przekaż nam poprawki i zatwierdź gotowy projekt twojego własnego firmowego SLP

Benefity

Na dobry start otrzymasz od nas benefit. Moduł lub baner o wartości 300-600 zł

Zamówienie

W Biznes Market dokonasz wyboru: roczny abonament (A) lub jednorazowy zakup (Z)

Formularz zamówienia

Udziel nam informacji niezbędnych do prawidłowej i szybkiej realizacji SLP

72 h

Wykonanie SLP to 48 h, 24 h potrzebujemy na SEO, testy wydajności i optymalizację

Formularz odbioru

Potwierdź nam formalne spełnienie twoich wymagań i internetowy onboarding SLP
Start spotabu
Niewykorzystany potencjał

Ponad 90% firm dopiero odkryje swoje media

Znaczenie mediów społecznościowych rośnie i będzie coraz większe. Już 3 h dziennie poświęcamy wyłącznie im, a +93% użytkowników robi to wyłącznie na urządzeniach mobilnych.

Online Compliance

Raport WebCert™ jest kluczowy dla
skutecznego pozyskiwania leadów

Szybki kontakt

Szybki kontakt

Brak produktów w koszyku.

Spotaber